انجمن بین المللی ترنم صلح

(NGO) Thrill of Peace International Association

انجمن بین المللی ترنم صلح

(NGO) Thrill of Peace International Association

انجمن بین المللی ترنم صلح

This NGO works to introduce Islam to the world to create a common understanding with other religions with the aim of spreading peace and friendship around the world
دغدغه اصلی انجمن بین المللی ترنم صلح که به همت جمعی از بدنه دانشگاهی و حوزوی به طور آتش به اختیار اداره میشود؛ تبلیغ اسلام ناب محمدی در عرصه بین الملل میباشد.

اگر تصور می کنید بررسی شبکه‌های اجتماعی توسط دولت آمریکا با هدف تصمیم گیری در مورد اعطای ویزا به دانشجویان جدی نیست، سخت در اشتباه هستید.

 

کاخ سفید نه تنها با بررسی پست های ارسالی افراد در شبکه های اجتماعی بهانه های مختلفی برای عدم اعطای ویزا به آنها پیدامی کند، بلکه با بررسی پست های ارسالی دوستان هر فرد هم ممکن است در این زمینه تصمیم های عجیب و غریبی اتخاذ کند.

مقامات آمریکایی به تازگی یک دانشجوی دانشگاه هاروارد به نام اسماعیل اعجاوی را مجبور به ترک آمریکا کرده اند و علت این مساله نه مطالب ارسالی خود وی در شبکه های اجتماعی، بلکه پست یکی از افرادی بوده که در فهرست دوستان وی قرار داشته است.

مقامات آمریکایی بدون بررسی این موضوع که آیا این دانشجو در جهان واقعی تعاملی با این فرد داشته یا خیر، ویزای وی را در زمان پرسش و پاسخ در فرودگاه باطل کرده و او را مجبور به خروج از آمریکا کردند.

به گفته این دانشجو، پلیس فرودگاه از وی خواست قفل لپ تاپ و گوشی خودش را باز کند تا بتوان در آن جستجو کرد. بعد از 5 ساعت معطلی و پرسش و پاسخ در مورد دوستان وی در شبکه های اجتماعی او در نهایت از آمریکا اخراج شد. دانشجوی مذکور در تلاش است با یاری وکیل خود امکان بازگشت به آمریکا و درس خواندن را به دست آورد.

این نخستین بار نیست که چنین تبعیض هایی بر علیه دانشجویان مسلمان در آمریکا اعمال می شود. آخرین بار ویزای دانشجوی دیگری به علت ارسال یک عکس ثالث در یک گروه واتس آپ که فرد دانشجو در آن عضو بود باطل شده بود.

Comments (۰)

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی