انجمن بین المللی ترنم صلح

(NGO) Thrill of Peace International Association

انجمن بین المللی ترنم صلح

(NGO) Thrill of Peace International Association

انجمن بین المللی ترنم صلح

This NGO works to introduce Islam to the world to create a common understanding with other religions with the aim of spreading peace and friendship around the world
دغدغه اصلی انجمن بین المللی ترنم صلح که به همت جمعی از بدنه دانشگاهی و حوزوی به طور آتش به اختیار اداره میشود؛ تبلیغ اسلام ناب محمدی در عرصه بین الملل میباشد.

عنوان کتاب: Muslims in the West: From Sojourners to Citizens
نویسنده: Edited by Yvonne Haddad
انتشارات و سال نشر: Oxford University press, UK, 2002
 درباره نویسندگان: این کتاب به صورت مجموعه ای از مقالات است و نویسندگان مقالات همه از اساتید دانشگاه‌های غربی هستند. ویراستار کتاب وایون حداد (Yvonne Haddad) دانشیار علوم سیاسی از دانشگاه کنکتیکوت است. او در موضوعات «شریعت اسلامی و همزیستی مسلمانان و غیر مسلمانان» و «مسائل و چالش‌های جوامع اسلامی در بریتانیا و آمریکا» تحقیق کرده است. آخرین اثر او در موضوع پروسه جهانی شدن و نقاط تلاقی آن با اعمال و تفاسیر دینی مسلمانان در جامعه بریتانیا و آمریکا است.
درباره کتاب: کتاب «مسلمانان در غرب» در پی ارائه مطالبی درباره «گسترش جوامع اسلامی در اروپا و آمریکای شمالی» و نیز «چالش‌های مسلمانان برای سازگاری با جوامع محل سکونتشان» هست. این کتاب به سیاست‌های کشورهای مهاجرپذیر غربی در قبال مسلمان مقیم آن‌ها نیز پرداخته است.


کتاب از دو بخش و یک مقدمه به قلم Jane I. Smith تشکیل شده است. بخش اول کتاب با عنوان «تجزیه و تحلیل جایگاه مسلمانان در اروپای غربی» شامل 10 مقاله است و به موضوعاتی همچون اسلام هراسی، به رسمیت شناختن مسلمانان در بریتانیا، اسلام در فرانسه، شرایط ترک‌ها در آلمان، مسلمانان در ایتالیا و اسلام و مسلمانان در هلند پرداخته است. بخش دوم کتاب با عنوان «مسلمانان در اماکن عمومی آمریکا» هشت مقاله را دربرمی‌گیرد و در آن، موضوعاتی مثل زندگی مسلمانان در آمریکا، تاثیر دولت آمریکا بر زندگی مسلمانان و مهاجرت مسلمانان آفریقا به آمریکا بررسی شده است.

دریافت
حجم: 12.4 مگابایت
 

Comments (۰)

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی